29/05/2018

Baibas atziņas par ESF projekta sniegtajām iespējām...

Izveidots: 29.Maijs, 2018 Autors: Agris Ankravs ievietots: Jaunumi

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības ESF Profesionālās izglītības projekta Jauniešu garantija programmas  “Administratīvie un sekretāra pakalpojumi” izglītojamās Baibas Pirogas atziņas par ESF projekta sniegtajām iespējām.

Prakses pienākumus veicu  Madonas novada pašvaldībā Izglītības nodaļā.

Esmu ļoti apmierināta gan ar mācībām JAK, gan ar kvalifikācijas  prakses vietas sniegtajām iespējām, gan  un prakses vadītāju Vivitu Vecozolu, jo gūstu iespēju  darboties ne tikai konkrētā darba vidē, bet arī papildināt zināšanas un prasmes dažādos semināros, pasākumos ārpus prakses vietas.

Dienas laikā satieku ne tikai Izglītības nodaļas kolēģus, bet arī juristus, grāmatvežus, lietvežus un citus tehniskos darbiniekus, bet arī pašvaldības priekšsēdētāju — Agri Lungeviču, novada viesus… līdz ar to ikdiena praksē aizrit nemanot un arī veicamais darbs neliekas vienmuļš, bet daudzpusīgs un jaunas atziņas sniedzošs.

Kaut arī darba diena iesākas agri, tomēr katrs brīdis šeit ir tā vērts—pozitīvā atmosfēra, kolēģu smaidi un praksē pilnveidotās teorētiskās zināšanas! Jauniešu garantijas projekts ir lieliska iespēja tiem, kuri vēlas apgūt ko jaunu un dzīvei noderīgu.

Baiba P., maijs 2018