28/09/2020

Mācību - ražošanas korpusa ēkas atklāšanas pasākums

Izveidots: 28.Septembris, 2020 Autors: Ilze Dubova ievietots: Jaunumi, Projekti

 

Projekta „Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošana Jēkabpils Agrobiznesa koledžas mācību-ražošanas korpusa ēkai Dzirnavu ielā 1, Barkavā”, Nr.4.2.1.2/19/I/002

 

Ir noslēdzies projekts: Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošana Jēkabpils Agrobiznesa koledžas mācību-ražošanas korpusa ēkai Dzirnavu ielā 1, Barkavā.

     Projekta mērķis: mācību - ražošanas korpusa ēkas energoefektivitātes paaugstināšana, nodrošinot ēkas fasāžu siltumtehnisko rādītāju uzlabošanos, samazinot ēkas siltuma zudumus caur tās norobežojošām konstrukcijām, palielinot ēkas nesošo konstrukciju ilgmūžību un ēkas ekspluatācijas laiku, vienlaicīgi uzlabojot ēkas vizuālo izskatu. 

     Ēkas atklāšana ir nozīmīgi svētki mūsu skolai, tas ir vēsturisks un dziļi personīgs notikums ik vienam kurš ir piederīgs JAK Barkavas struktūrvienībai. Šī ēka ir vairāk nekā skola, tā šobrīd ir mūsdienīga, daudzfunkcionāla celtne, kura mums ir gan ieguvums, gan uzdevums. Kā to pilnvērtīgi izmantot, piepildīt ar skolēniem, notikumiem, saturu. Tas ir visu mūsu uzdevums un pienākums ne tikai lepoties ar jaunieguvumu, bet arī aktīvi iesaistīties tā dzīvē. Katram no sava skatu punkta ar savām iespējām.

     Pasākuma viesi teica svētku uzrunas, ozollapas pulksteni papildināja ar zīlēm un mērķiem, novēlējumiem skolai. Tika iestādīts Laimes ozols. Pasākumu kuplināja skolas vokālais ansamblis.
Pasākuma dalībnieki:
·       Jēkabpils Agrobiznesa koledžas direktore Rita Pole
·       Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības vadītāja Silvija Smeltere
·       Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktore Rūta Gintaute Marihina
·       Juriskonsule nekustamo īpašumu jomā Diāna Daņiļeviča
·       Centrālās Finanšu un Līgumu aģentūras Zemgales reģiona nodaļas vadītāja Liene Rulle
·       Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs
·       Madonas novada izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne
·       Barkavas pagasta pārvaldes vadītājs Aigars Šķēls
·       SIA "Ošukalns celtniecība", valdes loceklis Jānis Skoste
·       Jēkabpils Izglītības Pārvaldes vadītājs Juris Līcis