05/12/2022

Aktivitātes decembrī

Izveidots: 5.Decembris, 2022 Autors: Agnese Kanča

Decembris – kad dienas ir visīsākās un naktis visgarākās, kad zeme ir klāta baltā sniegpārslu segā un sirdis jau gaida Ziemassvētku brīnumu, gribas izdarīt ko labu un ienest prieka mirdzumu ikviena acīs.

01.12.2022.-21.12.2022.
Šogad Barkavas struktūrvienībā tiek organizēta akcija, lai iepriecinātu Barkavas pansionāta seniorus. Līdz 21.decembrim ikviens ir aicināts sarūpēt dāvaniņu pansionāta senioriem un to nest uz R.Sondores kabinetu. 22.decembrī visas sarūpētās dāvanas tiks nogādātas Barkavas pansionātā.
Seniori visvairāk priecāsies par: konfektēm, zefīriem, šķīstošo kafiju, 3vienā kafiju, tēju, kapučīno, cepumiem, augļiem, siltām čībām, zeķēm (elastīga augša, lai viegli uzvilkt), kalendāriem (ar zvēriem, ziediem, krāsaini), ķemmēm, roku krēmiem, šampūniem, dušas želejām.
Dāvanā sarūpējot pārtikas preces, lūgums īpašu vērību vērst derīguma termiņiem.

14.12.2022.
Caur vizuāli krāšņo, muzikāli bagātīgo programmu un atraktīvo it visā, talantīgie mūziķi - Rūta Dūduma un Jānis Ķirsis, liks uzzināt par Latvijas gadalaikiem kultūras un vēstures kontekstā, tā ļaujot labāk iepazīt literatūras, mūzikas un mākslas klātbūtni. 
14.decembrī, plkst.10:00 sanāksim kopā skolas mazajā zālē, lai kopīgi iedegtu Ziemassvētku prieku!

16.12.2022.
GRUPU EGLĪTES

Liecību izsniegšana, dāvanu un diplomu saņemšana no koledžas vadības. Tiks sumināti izglītojamie, kuri ir parādījuši ievērojamus sasniegumus novadā un republikā.

LĪDZ 15.DECEMBRIM, SKOLAS 1.STĀVĀ BŪS PIEEJAMS ZIEMASSVĒTKU PASTS!!!