04/07/2024

AMI centra “Veselības spartakiāde - 2024”

Izveidots: 4.Jūlijs, 2024 Autors: Agnese Kanča

AMI centra “Veselības spartakiāde - 2024”
7.jūnijā skaistajā Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadionā 12 profesionālo izglītības mācību iestāžu pedagogi un darbinieki piedalījās AMI centra “Veselības spartakiādē”.
Dalībniekiem visi sportiskā satura uzdevumi bija jāveic komandā, meklējot labāko sadarbības variantu. Komandas sacentās dažādos vingrinājumos, kuros bija nepieciešama precizitāte, veiklība un atjautība. Neskatoties uz lietus šaltīm ik pa brīdim, tika aizvadīta aktīva pēcpusdiena. Bija iespēja kolēģiem iepazīties un saliedēties svaigā gaisā nestandarta apstākļos.
Visus dalībniekus atklāšanas pasākumā priecēja Kandavas Mīlenbaha vidusskolas ansambļa meiteņu izpildītās dziesmas. Paldies ansamblim!
Diena beidzās ar svinīgu apbalvošanu, garšīgām vakariņām un dzīvo mūziku. Visu sacensību galvenais tiesnesis, Kandavas LT sporta organizators A. Savčenko bija sarūpējis speciālas medaļas katram dalībniekam, bet komandas tika godinātas ar diplomiem un maziem piemiņas kausiņiem.
Tehnikumu pārstāvēja: I.Dzelme – sporta darba organizatore, R.Sondore – direktores vietniece, A.Avišāns – profesionālo priekšmetu skolotājs, A.Lukjanova – lietvede.
Aizvadīts skaists un veselības bateriju uzlādējošs pasākums darbiniekiem. Rūpējieties par savu veselību!