07/11/2023

Mācību ekskursija 03.11.2023.

Izveidots: 7.Novembris, 2023 Autors: Agnese Kanča

03.11.2023. Jēkabpils Agrobiznesa koledžas  Barkavas struktūrvienības jaunieši no SPA 1 un V1 grupām, kopā ar pedagogiem M. Zepu, E.Kārkliņu, L. Zaļmežu un  A. Seili, devās mācību ekskursijā uz Rīgu.
Pirmā apskates vieta bija vērienīgākā un krāšņākā skaistuma industrijas izstāde Baltijā un Skandināvijā BALTIC BEAUTY 2023,  kurā  bija iespēja apskatīt  jaunākos kosmētikas produktus, kā arī iepazīt aktuālākās skaistumkopšanas tendences. Izglītojamie vēroja, kā uzņēmumi komunicē ar klientiem, reklamējot produktus un pakalpojumus, un pārdevēja pārdošanas prasmes, prezentējot  produktus pircējiem.
Otrajā daļā jaunieši devās uz RSU Anatomijas muzeju, kur  gida pavadībā iepazina cilvēka orgānu sistēmas un to anatomiju, kā arī   uzzināja kolekcijas tapšanas vēsturi, muzeja leģendas un  apskatīja interesantākos anatomiskos preparātus.  
Katram jaunietim ekskursijas laikā tika dots mācību uzdevums, lai patstāvīgi veiktu tirgus izpēti, analizētu komunikācijas prasmes ar klientiem, ko vēlāk prezentēs mācību stundās.