07/05/2021

Informācija par CE norisi 2020./2021.m.g.

Izveidots: 7.Maijs, 2021 Autors: Ilze Dubova

Labdien, 2. vai 3.kursa izglītojamais!                                     

Pirms katra centralizētā valsts eksāmena tu saņemsi vēstuli savā e pastā (par svešvalodu eksāmenu 07.05., par latviešu valodas eksāmenu 14.05., par matemātikas eksāmenu 19.05.), kurai būs pievienoti šādi pielikumi:
Eksāmena dalībnieku izvietojums telpās (SARAKSTS).
Eksāmena NORISE.
Lūdzu rūpīgi iepazīsties ar šiem pielikumiem un savu eksāmena kārtotāja kodu.

Centralizēto eksāmenu norises un organizēšanas kārtība:
1.  Par 07. 08 vai 08.05.2021. veikto COVID 19 testu rezultātiem līdz 09.05.2021. plkst. 14.00 obligāti informē audzinātāju, nosūtot savu testa rezultātu (ekrānšāviņu vai lejupielādētu dokumentu) audzinātājam. Vadlīnijas testēšanas veikšanai.
2. Eksāmena laikā izmanto mutes un deguna aizsegus (nemedicīniskās sejas maskas), ja eksāmena laikā nepieciešams masku nomainīt, vaicā eksāmena vadītājam.
3. Pirms sejas maskas uzlikšanas dezinficē rokas. Masku drīkst lietot 3 stundas. Pēc sejas maskas noņemšanas dezinficē rokas. Izlietoto sejas masku izmet atkritumu tvertnē eksāmena telpā.
4. Eksāmena laikā DRĪKST izmantot: sejas masku, ūdens pudeli, personīgo dezinfekcijas līdzeklī, rakstāmpiederumus, enerģijas/šokolādes batoniņu.
5. Eksāmena laikā NEDRĪKST izmantot planšetdatoru, piezīmjdatoru, viedtālruni, viedpulksteni un citus saziņas un informācijas apmaiņas līdzekļus.
6. Ja objektīvu iemeslu dēļ, pamatojoties uz ģimenes ārsta izsniegtu izziņu, nevari piedalīties eksāmenā, par to informē audzinātāju un tu tiksi pieteikts papildtermiņa eksāmenam (svešvaloda 14.06., latviešu val. 16.06., matemātika 18.06.)
7. Uz eksāmenu ierodies eksāmena dienā plkst. 9:20.
8.Līdzi ņem personu apliecinošu dokumentu – pasi vai identifikācijas karti, atvērtu novieto to eksāmena telpā uz tev paredzētā darba galda, lai eksāmena vadītājs var veikt pārbaudi.
9.Pirms eksāmena no plkst.  9:40 līdz 9:50 eksāmena vadītājs lūgs tevi ienākt eksāmena telpā un apsēsties norādītajā vietā, atbilstoši tev piešķirtajam eksāmena kārtotāja kodam. Audzēkņu izvietojuma plāns, atbilstoši kodiem, būs redzams uz eksāmena telpas durvīm.
10. Pirms eksāmena no plkst. 9:50 līdz 10:00 klasē eksāmena vadītājs iepazīstinās ar eksāmena norisi un lūgs pārbaudīt izdalīto darba un atbilžu lapu komplektāciju, izdari to.
11. Pēc darba pabeigšanas pārliecinies, ka uz visām darba un atbilžu lapām ir uzrakstīts tev piešķirtais koda numurs un tās nodod eksāmena vadītājam.
12. Visu CE darbu vērtēšana notiks tiešsaistē, tāpēc:
          a.    atbildes, uzdevumu risinājumu gaitu, zīmējumu veic tikai ar tumšas (zilas/melnas) tintes (nedzēšamu) pildspalvu,
          b.    precīzi uzraksti eksāmenu kārtotāja kodu,
          c.    atbildi raksti tam paredzētajā vietā,
          d.    atbildīgi aizpildi atbilžu lapas, jo vērtē ierakstus tikai atbilžu lapās.

Paldies, ka iepazinies ar kārtību un ieteikumiem, lai tev veicās eksāmenos!
Neskaidrību gadījumā jautā savam audzinātājam.