19/01/2023

Zināšanas papildina praktiski darbojoties

Izveidots: 19.Janvāris, 2023 Autors: Agnese Kanča

15.01.2023., IP "Viesnīcu pakalpojumi" izglītojamie, pasniedza uzkodas un apkalpoja viesus Madonas novada pašvaldības organizētajā sadraudzības pasākumā Ukrainas civiliedzīvotājiem.
Pasākuma laikā, bija arī iespēja klausīties skaistu koncertu ukraiņu valodā un skatīt deju solī Madonas pilsētas deju kolektīvu dalībniekus.
18.01.2023., IP "Viesnīcu pakalpojumi", V1 grupas izglītojamie klausījās un, uzdodot jautājumus, aktīvi piedalījās, SIA Gemoss organizētajā tiešsaistes seminārā "Dry January", kuru vadīja bārmenis Andris Reizenbergs.
Tiešsaistes meistarklasē bārmenis sniedza informāciju par LYRE’S, PARAGON, MONIN, Franklin&Sons un BOB’S BITTERS izmantošanu receptēs, lietošanas principiem, kā arī pamatzināšanas par 2022. gada TOP pieprasītākjiem alkoholisakiem kokteiļiem.
17.01.2023. IP "Viesnīcu pakalpojumi" un IP "Skaistumkopšanas pakalpojumi" izglītojamie, SPA pakalpojumu laboratorijā, kopā ar skolotājām Margaritu Zepu un Līgu Zaļmežu, apguva jaunas zināšanas un prasmes starpmodulārajā apmācībā, kurā ar savām zināšanām un prasmēm dalījās IP "Skaistumkopšana" absolvente Vineta Iecelniece.
Nodarbības laikā tika apgūtasšādas moduļu tēmas- Viesu mērķauditorija, to vēlmes tūrisma pakalpojumu izmantošanā un Procedūru veikšana ar skaņu ietekmes metodēm.