Meklēt


Administrācija

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Projektu vadītāja

lilita.zukule@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Administrācija

Rita Pole

Rita Pole
Direktore

29476078
rita.pole@jak.lv

Silvija Smeltere

Silvija Smeltere
Struktūrvienības vadītāja

29479397
silvija.smeltere@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Struktūrvienības vadītājas vietniece izglītības jomā

64807215
skaidrite.zepa1@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Struktūrvienības vadītājas vietniece audzināšanas darbā

28600293
raivita.sondore@jak.lv

Viesturs Bigačs

Viesturs Bigačs
Grāmatvedis

64807215
viesturs.bigacs@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Projektu vadītāja

lilita.zukule@jak.lv

Andris Ģērmans

Andris Ģērmans
Saimniecības pārzinis

29445017
andris.germans@jak.lv

Agnese Poļaka
Vecākā lietvede

64807215
barkava@jak.lv

Skolotāji

Lilita Zukule

Lilita Zukule
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki skatīt šeit
lilita.zukule@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
PEDAGOGS

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki skatīt šeit
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki skatīt šeit
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki skatīt šeit
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki skatīt šeit
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki skatīt šeit
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki skatīt šeit
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki skatīt šeit
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki skatīt šeit
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki skatīt šeit
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki skatīt šeit
liga.krumina@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki skatīt šeit
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki skatīt šeit
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
PEDAGOGS

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki skatīt šeit
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki skatīt šeit
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki skatīt šeit
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki skatīt šeit
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki skatīt šeit
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki skatīt šeit
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki skatīt šeit
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki skatīt šeit
mairita.smeltere@jak.lv

Jānis Silavs

Jānis Silavs
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki skatīt šeit
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki skatīt šeit
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki skatīt šeit
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   SPA masāžu veikšana, SPA procedūru veikšana Konsultāciju laiki skatīt šeit
margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Fizika un būvfizika Konsultāciju laiki skatīt šeit
antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki skatīt šeit
jekabs.strazdins@jak.lv

Aija Pumpure

Aija Pumpure
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība, augsnes ielabošana u.c. Konsultāciju laiki skatīt šeit
aija.pumpure@jak.lv

Lauris Ikaunieks

Lauris Ikaunieks
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopības procesu org. Konsultāciju laiki skatīt šeit
lauris.ikaunieks@jak.lv

Dana Ivanova

Dana Ivanova
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Klienta labsajūtas veidošana Konsultāciju laiki skatīt šeit
dana.ivanova@jak.lv

Ieva Tropa

Ieva Tropa
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Klienta ādas veselības stāvokļa noteikšana Konsultāciju laiki skatīt šeit
ieva.tropa@jak.lv

Anna Šperga

Anna Šperga
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki skatīt šeit
anna.sperga@jak.lv

Silvija Smeltere

Silvija Smeltere
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:  Sabiedrības un cilvēka drošība, Saskarsme Konsultāciju laiki skatīt šeit
silvija.smeltere@jak.lv