Meklēt


Nolikumi

Iekšējās kārtības noteikumi izglītojamajiem Nolikums Izglītojamo uzņemšanas kārtība Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Profesionālās vidējās izglītības nodaļā Jēkabpilī un Barkavas struktūrvienībā 2020./2021. mācību gadam Nolikums Mācību procesa organizācijas, norises un noslēguma kārtība Kārtība Mācību sociālā tīkla Mykoob lietošanas kārtība Kārtība Izglītojamo mācību sasniegumu vērtēšanas kārtība Kārtība Patstāvīgo darbu norises un vērtēšanas kārtība Kārtība Darba vidē balstītu mācību organizēšana un īstenošana Kārtība Rakstu darbu noformēšanas kārtība Nolikums Stipendiju piešķiršanas kārtība audzēkņiem Nolikums  

Sākusies pieteikšanās 2019./2020.m.g. izglītības programmām

Stipendija līdz 150 EUR Dienesta viesnīca (maksa 5 EUR mēnesī) Ēdnīca (Madonas novada izglītojamajiem brīvpusdienas) Brīvā laika iespējas: Valsts militārā apmācība Sporta pulciņi Ansamblis Bibliotēka, lasītava Baseins, pirts Pasākumi, grupu vakari Ekskursijas, konkursi Iesniedzamie dokumenti: Personu apliecinoša dokumenta kopija (jāuzrāda oriģinālu) Izglītības dokumentu kopijas (jāuzrāda oriģinālus) Medicīniskā izziņa 2 dokumentu fotokartiņas Dokumentus pieņemam sākot ar 14.06.2019. katru [...]

Ziemas uzņemšana programmā "Būvdarbi"

ZIEMAS UZŅEMŠANA  PROGRAMMĀ “BŪVDARBI” AR KVALIFIKĀCIJU “APDARES DARBU TEHNIĶIS” Mācību ilgums - 1,5 gadi Iepriekšējā izglītība - vispārējā vidējā vai profesionālā vidējā BEZ VECUMA IEROBEŽOJUMA Stipendija līdz 150 EUR Dienesta viesnīca (maksa 5 EUR mēnesī) Informāciju par brīvā laika iespējām skatīt mājaslapā! Iesniedzamie dokumenti: Personu apliecinoša dokumenta kopija (jāuzrāda oriģinālu) Izglītības dokumenta un sekmju izraksta kopijas (jāuzrā [...]

Skolotāji

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki skatīt šeit
liga.zalmeza@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
PEDAGOGS

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki skatīt šeit
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki skatīt šeit
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki skatīt šeit
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki skatīt šeit
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki skatīt šeit
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki skatīt šeit
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki skatīt šeit
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki skatīt šeit
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki skatīt šeit
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki skatīt šeit
liga.krumina@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki skatīt šeit
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki skatīt šeit
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
PEDAGOGS

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki skatīt šeit
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki skatīt šeit
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki skatīt šeit
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki skatīt šeit
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki skatīt šeit
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki skatīt šeit
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki skatīt šeit
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki skatīt šeit
mairita.smeltere@jak.lv

Jānis Silavs

Jānis Silavs
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki skatīt šeit
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki skatīt šeit
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki skatīt šeit
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   SPA masāžu veikšana, SPA procedūru veikšana Konsultāciju laiki skatīt šeit
margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Fizika un būvfizika Konsultāciju laiki skatīt šeit
antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki skatīt šeit
jekabs.strazdins@jak.lv

Aija Pumpure

Aija Pumpure
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība, augsnes ielabošana u.c. Konsultāciju laiki skatīt šeit
aija.pumpure@jak.lv

Lauris Ikaunieks

Lauris Ikaunieks
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopības procesu org. Konsultāciju laiki skatīt šeit
lauris.ikaunieks@jak.lv

Dana Ivanova

Dana Ivanova
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Klienta labsajūtas veidošana Konsultāciju laiki skatīt šeit
dana.ivanova@jak.lv

Ieva Tropa

Ieva Tropa
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Klienta ādas veselības stāvokļa noteikšana Konsultāciju laiki skatīt šeit
ieva.tropa@jak.lv

Anna Šperga

Anna Šperga
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki skatīt šeit
anna.sperga@jak.lv

Silvija Smeltere

Silvija Smeltere
PEDAGOGS

Pasniedzamie priekšmeti:  Sabiedrības un cilvēka drošība, Saskarsme Konsultāciju laiki skatīt šeit
silvija.smeltere@jak.lv