04/11/2018

Halloween dienas tirdziņš!

Izveidots: 4.Novembris, 2018 Autors: Agris Ankravs ievietots: Notikumi, Pasākumi

Izglītības programmas Viesnīcu pakalpojumi, V3 grupa, priekšmetā "Uzņēmuma darba organizācija", organizēja "HELLOWEEN SALE" tirdziņu. Vārds "Halloween", šoreiz tika mazliet latviskots un pielāgots tematiskajam pasākumam, kā arī izmantots klientu uzrunai.
Galvenais uzdevuma mērķis audzēkņiem bija pašiem izdomāt, ko un kā varētu pārdot, lai pēc iespējas vairāk attīstītu radošumu, apzinību, attieksmi pret veicamo darbu, pārdošanas mākslu, veicamā darba organizāciju un darbu komandā. 
No grupas tika izveidoti 7 dažādi mazie uzņēmumi, kuri piedāvāja klientiem gan savu pašu saražoto, gan gatavo produkciju. Tika tirgotas pašu gatavotas šokolādes konfektes, piezīmju blociņi, kuriem tukšās lapas izmantotas no veciem kontroldarbiem, nevajadzīgām kladēm, ceptas pildītās vafeles, keksi, ābolu plātsmaize, sauso garšvielu maisījumi, pildītās pankūkas, kā arī rotas, apģērba aksesuāri. 
Jāpiezīmē tas, ka šāda veida pasākums mums skolā notika pirmo reizi, tāpēc priecājamies par katru mazo izdošanos. Paldies apmeklētājiem par labajām atsauksmēm un ierosinājumiem! Uz satikšanos atkal Adventes laikā!