05/02/2019

V3 grupa apmeklē starptautisko tūrisma izstādi "Balttour 2019"

Izveidots: 5.Februāris, 2019 Autors: Agris Ankravs ievietots: Notikumi

2019. gada 1. februārī  JAK Barkavas struktūrvienības izglītības programmas “Viesnīcu pakalpojumi” V3 grupas audzēkņi un priekšmetu skolotājas Līga Zaļmeža un Egita Kārkliņa devās mācību ekskursijā uz Rīgu.

Pirmais apskates objekts, uz kuru devāmies bija Superior klases 4 zvaigžņu viesnīca AVALON HOTEL and conferences, kura atrodas Rīgas vecpilsētas vēsturiskajā centrā- Vecrīgā. Viesnīcā  mums bija iespēja apskatīt luksuss un standarta numurus, konferenču un banketu telpas. No viesnīcas logiem pavērās fantastisks skats uz upi Daugava, pilsētas senajām ēkām un baznīcu torņiem.

Paciemojušies viesnīcā AVALON HOTEL and conferences, devāmies uz  izstādi Ķīpsalā, kur notika 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019 “. Izstāde Balttour” notika divās  hallēs. Hallē “Atklāj pasauli!”  varēja uzzināt par jaunākajiem tūrisma objektiem dažādās pasaules valstīs. Savus labākos piedāvājumus prezentēja Latvijā lielākie tūrisma operatori un aģentūras – “Tez Tour”, “Novatours”, “Alida Tūrs”, “Begonija” u.c.
Savukārt, hallē “Apceļo Latviju!” par jaunākajiem tūrisma piedāvājumiem informēja visu Latvijas reģionu pārstāvji. Varēja iepazīt Kurzemi, Zemgali, Latgali un Vidzemi un  uzzināt ne tikai par jau esošajiem tūrisma objektiem reģionos, bet arī par jaunākajām pastaigu takām, skatu torņiem, muzejiem, aktīvās atpūtas iespējām, viesnīcām un viesu namiem, pilīm, muižām un daudz ko citu.

Mājup atgriezāmies ar pozitīvām emocijām, jauniem iespaidiem, patīkamu nogurumu un atmiņām, kuras ilgi neizzudīs no prāta un saglabāsies fotogrāfijās!