19/02/2017

Zane Gabrusāne iegūst Atzinības rakstu Robertam Mūkam veltītā jaunrades konkursā

Izveidots: 19.Februāris, 2017 Autors: Agris Ankravs ievietots: Notikumi, Pasākumi

Pagājušā gada nogalē Riebiņu novada dome, Roberta Mūka muzejs un Galēnu pamatskola organizēja Roberta Mūka, dzejnieka un reliģiju pētnieka, 11. jaunrades darbu konkursu „Es esmu vaļējas durvis”, kurā tika aicināti piedalīties Latvijas vispārizglītojošo un arodvidusskolu audzēkņi.

Arī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības audzēkne Zane Gabrusāne (V2) atsaucās šim aicinājumam, ar latviešu valodas skolotājas Daces un draudzenes Diānas atbalstu uzrakstīja, iesniedza savu literāro darbu, saņemot uzaicinājumu ierasties 2017.gada 20. janvārī Galēnu pamatskolas sporta zālē uz Robertam Mūkam veltītā Latvijas skolu 2. - 12. klašu skolēnu jaunrades darbu konkursa noslēguma pasākumu.

Liels pagodinājums un prieks bija ne tikai iespēja ierasties uz šo pasākumu (baudot lieliski organizētu konkursa dalībnieku godināšanu), apmeklēt Roberta Mūka muzeju (gides pavadībā uzzinot interesantus faktus par Roberta Mūka personību un dzīvi), bet arī saņemtais Atzinības raksts un piemiņas veltes, jo kā norāda informācija Roberta Mūka muzeja lapā sociālajā vietnē www.facebook.lv: „Konkursam tika iesniegti 523 jaunrades darbi no 79 Latvijas skolām: 2. - 4. klašu grupā - 73, 5. - 7. klašu grupā - 191, 8. - 9. klašu grupā - 115, 10. - 12. klašu grupā - 141. Skolēnus konsultējuši 130 skolotāji.”

Latviešu valodas un literatūras skolotāja
Dace Gabriša