25/11/2022

Novembris Barkavas struktūrvienībā

Izveidots: 25.Novembris, 2022 Autors: Agnese Kanča ievietots: Pasākumi, Sports

 
Novembris – Latvijas svētku mēnesis. Arī JAK Barkavas struktūrvienībā tas tika ietērpts patriotiskās noskaņās gan pasākumu ietvaros, gan noformējumos skolas telpās.
7.novembrī Barkavas struktūrvienībā viesojās mūziķis Mārtiņš Ruskis (Kanters) ar koncetrlekciju “Es mīlu Tevi, Latvija” programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros. Koncertlekcijas laikā mūziķis izpildīja visiem zināmas latviešu dziesmas, iepazīstināja ar Latvijas mantojumu Latvijas estrādes mūzikā un kopā ar pasākuma dalībniekiem ‘apceļoja’ Latviju, pārrunājot katra Latvijas novada vērtības un nozīmīgākās vietas, kuras būtu jāapskata ikvienam. Pasākuma laikā arī tika pasniegti Atzinības raksti pedagogiem par ieguldījumu skolas darbībā.
    
8.novembrī izglītojamie kopā ar pedagogiem Barkavas kultūras namā apmeklēja latviešu spiegu trilleri “Suflieris”, kurā tika atspoguļoti notikumi īsi pirms Otrā pasaules kara, tādējādi papildinot savas zināšanas par savas valsts vēsturi.
Arī sporta nodarbības pirmo kursu izglītojamajiem notika patriotiskās noskaņās. Par godu Lāčplēša dienai tika organizētas sacensības “Spēkavīrs 2022”, kuru ietvaros bija jāizpilda trīs vingrinājumi – 1) 3kg bumbu turēšana taisnās rokās; 2) sēde pie sienas un bumbas turēšana taisnās rokās; 3) pietupieni ar bumbu taisnās rokās priekšā. Apkopojot iegūtos rezultātus, labākie sacensībās “Spēkavīrs 2022”:
1.vieta Artis Zvaigzne
2.vieta Zigmunds Paulovics
3.vieta Rihards Juršo
4.vieta Markuss Linards Bērziņš
5.vietaTomass Blaubergs
6.vieta Rainers Zondars

Paldies visiem izglītojamajiem, kuri piedalījās sacensībās!