08/05/2019

“MĪĻO MĀMIŅ!” - dzejoļu kopkrājumā iekļauti arī mūsu audzēkņu darbi!

Izveidots: 8.Maijs, 2019 Autors: Agris Ankravs ievietots: Notikumi

Mums nav jābūt atzītiem dzejniekiem, lai rakstītu paši savu dzeju, jo dzejolis ir brīnišķīga izteiksmes forma, ar kuras palīdzību varam runāt par visdažādākajām tēmām.

Dzejas rakstīšana ir saistīta ar to, kā tu novēro pasauli sev apkārt. Dzejolis var būt par jebkādu tēmu, sākot no mīlestības līdz zaudējumam, un līdz pat lauku idillei. Dzejas rakstīšana var šķist sarežģīta, īpaši, ja tev nešķiet, ka esi radošs vai ideju pārpilns. Ar pareizo iedvesmu un pieeju tu vari uzrakstīt dzejoli, par kuru pašam būs prieks un būs vēlme to parādīt arī draugiem.

Dzejā cilvēkam ir iespēja izpaust savu tēlaino domāšanu, un ne velti saka, ka dzejnieks (mākslinieks) rada gan savu, gan sabiedrības nākotni.

Izdevniecība “Ezerrozes grāmatas” aicināja visus Latvijas skolu skolēnus piedalīties radošā sadarbībā, iespēju piedalīties dzejoļa kopkrājuma veidošanā “MĪĻO MĀMIŅ!” Dzejoļus varēja rakstīt un iesūtīt no šī gada 20.februāra līdz 25.martam.

Arī mūsu skolas skolēni piedalījās šī krājuma tapšanā:

Janīna Pauniņa, Sanita Piļpuka, Emīlija Rudeviča V2 grupas (Viesnīcas pakalpojumi) un Kintija Kupča, Elīna Vīgule V3 grupas (Viesnīcas pakalpojumi). Šo meiteņu uzrakstīties dzejoļi tika iekļauti  dzejoļu krājumā “MĪĻO  MĀMIŅ!”

LIELS PALDIES meitenēm par radošumu, par uzdrīkstēšanos, par skaistajiem dzejoļiem, kas veltīti māmiņām!

JAK Barkavas struktūrvienība
Latviešu valodas skolotāja M. Smeltere